1812R-474F
API DelevanAPI Delevan
1812R-474F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-474F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812R-474F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-474F
Številka dela 1812R-474F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36112 pcs Podatkovni list 1812R-474F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-474F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 3MHz
natančen opis 470µH Unshielded Inductor 88mA 26 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 26 Ohm Max
Trenutna ocena 88mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-473G
1812R-473G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 40455 pcs
Prenesi: 1812R-473G.pdf
RFQ
1812R-472K
1812R-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 97608 pcs
Prenesi: 1812R-472K.pdf
RFQ
1812R-473J
1812R-473J
Prenesi: 1812R-473J.pdf
1812R-474G
1812R-474G
Opis: FIXED IND 470UH 88MA 26 OHM SMD
Prenesi: 1812R-474G.pdf
1812R-473K
1812R-473K
Prenesi: 1812R-473K.pdf
1812R-473H
1812R-473H
Prenesi: 1812R-473H.pdf
1812R-474J
1812R-474J
Prenesi: 1812R-474J.pdf
1812R-474K
1812R-474K
Prenesi: 1812R-474K.pdf
1812R-560J
1812R-560J
Opis: FIXED IND 56NH 770MA 250 MOHM
Prenesi: 1812R-560J.pdf
1812R-560K
1812R-560K
Prenesi: 1812R-560K.pdf
1812R-473F
1812R-473F
Prenesi: 1812R-473F.pdf
1812R-474H
1812R-474H
Prenesi: 1812R-474H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%