1812R-472F
API DelevanAPI Delevan
1812R-472F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-472F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812R-472F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-472F
Številka dela 1812R-472F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37649 pcs Podatkovni list 1812R-472F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-472F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 448mA 1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 448mA Tok - nasičenost -