1812R-331F
API DelevanAPI Delevan
1812R-331F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-331F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM
Podatkovni listi: 1812R-331F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-331F
Številka dela 1812R-331F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 604MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40131 pcs Podatkovni list 1812R-331F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-331F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 330nH Unshielded Inductor 604mA 550 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 604mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-330K
1812R-330K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 1A 150 MOHM SMD