1812R-271F
API DelevanAPI Delevan
1812R-271F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-271F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 1812R-271F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-271F
Številka dela 1812R-271F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39276 pcs Podatkovni list 1812R-271F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-271F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 270nH Unshielded Inductor 668mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 668mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812R-270M
1812R-270M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Na zalogi: 163340 pcs
Prenesi: 1812R-270M.pdf
RFQ
1812R-224H
1812R-224H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Na zalogi: 70901 pcs
Prenesi: 1812R-224H.pdf
RFQ
1812R-270K
1812R-270K
Prenesi: 1812R-270K.pdf
1812R-271K
1812R-271K
Opis: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Prenesi: 1812R-271K.pdf
1812R-224K
1812R-224K