1812R-183F
API DelevanAPI Delevan
1812R-183F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-183F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812R-183F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-183F
Številka dela 1812R-183F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35280 pcs Podatkovni list 1812R-183F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-183F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 268mA 2.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Trenutna ocena 268mA Tok - nasičenost -