1812R-181F
API DelevanAPI Delevan
1812R-181F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-181F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Podatkovni listi: 1812R-181F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-181F
Številka dela 1812R-181F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48480 pcs Podatkovni list 1812R-181F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-181F TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 400MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 757mA 350 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 757mA Tok - nasičenost -