1812R-151H
API DelevanAPI Delevan
1812R-151H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812R-151H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM
Podatkovni listi: 1812R-151H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1812R-151H
Številka dela 1812R-151H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 818MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84468 pcs Podatkovni list 1812R-151H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812R-151H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 500MHz
natančen opis 150nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 818mA Tok - nasičenost -