1812-472H
API DelevanAPI Delevan
1812-472H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 1812-472H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-472H
Številka dela 1812-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61235 pcs Podatkovni list 1812-472H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-472H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 448mA 1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 448mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-472K
1812-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 448MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 75871 pcs
Prenesi: 1812-472K.pdf
RFQ
1812-473H
1812-473H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 200MA 5 OHM SMD
Na zalogi: 65056 pcs
Prenesi: 1812-473H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
Prenesi: 1812-471H.pdf
1812-473F
1812-473F
Prenesi: 1812-473F.pdf
1812-472J
1812-472J
Prenesi: 1812-472J.pdf
1812-471G
1812-471G
Prenesi: 1812-471G.pdf
Prenesi: 1812-473J.pdf
Prenesi: 1812-473G.pdf
Prenesi: 1812-472F.pdf
Prenesi: 1812-471K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%