1812-182H
API DelevanAPI Delevan
1812-182H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Podatkovni listi: 1812-182H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-182H
Številka dela 1812-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 48415 pcs Podatkovni list 1812-182H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-182H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 556mA 650 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 556mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1812-182F
1812-182F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Na zalogi: 22600 pcs
Prenesi: 1812-182F.pdf
RFQ
1812-181J
1812-181J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Na zalogi: 88241 pcs
Prenesi: 1812-181J.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 18UH 268MA 2.8 OHM SMD
Prenesi: 1812-183F.pdf
1812-183G
1812-183G
Prenesi: 1812-183G.pdf
Prenesi: 1812-182J.pdf
Prenesi: 1812-182G.pdf
1812-181H
1812-181H
Prenesi: 1812-181H.pdf
Prenesi: 1812-183H.pdf
1812-181K
1812-181K
Prenesi: 1812-181K.pdf
Prenesi: 1812-182K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%