1812-101H
API DelevanAPI Delevan
1812-101H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1812-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
Podatkovni listi: 1812-101H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1812-101H
Številka dela 1812-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59473 pcs Podatkovni list 1812-101H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1812
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1812-101H TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.190" (4.83mm) Frekvenca - Samozadostna 650MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 818mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1812-100M
1812-100M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 1.23A 100 MOHM
Na zalogi: 104741 pcs
Prenesi: 1812-100M.pdf
RFQ
1812-101J
1812-101J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 818MA 300 MOHM
Na zalogi: 109855 pcs
Prenesi: 1812-101J.pdf
RFQ
1812-101K
1812-101K
Prenesi: 1812-101K.pdf
1812-101F
1812-101F
Prenesi: 1812-101F.pdf
Opis: FIXED IND 1UH 634MA 500 MOHM SMD
Prenesi: 1812-102J.pdf
1812-101G
1812-101G
Prenesi: 1812-101G.pdf
1812-102H
1812-102H
Prenesi: 1812-102H.pdf
Prenesi: 1812-102G.pdf
1811C10-130508
1811C10-130508
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: KIT BOOT ADAPTER
Na zalogi: 223 pcs
Prenesi: 1811C10-130508.pdf
Prenesi: 1812-102F.pdf
Prenesi: 1812-100K.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%