1782R-95G
pregled izdelka
Številka dela: 1782R-95G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH
Podatkovni listi: 1782R-95G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1782R-95G
Številka dela 1782R-95G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 110NH 1.27A 90 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57139 pcs Podatkovni list 1782R-95G.pdf
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1782R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1782R-95G TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 110nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 640MHz
natančen opis 110nH Unshielded Molded Inductor 1.27A 90 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Trenutna ocena 1.27A Tok - nasičenost -