1782R-25F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1782R-25F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM
Podatkovni listi: 1782R-25F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1782R-25F
Številka dela 1782R-25F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.6UH 455MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34012 pcs Podatkovni list 1782R-25F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1782R
Ocene - Q @ Frek 28 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1782R-25F TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 125MHz
natančen opis 1.6µH Unshielded Molded Inductor 455mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 455mA Tok - nasičenost -