1641-683J
pregled izdelka
Številka dela: 1641-683J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-683J
Številka dela 1641-683J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 109504 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-683J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 68µH Shielded Molded Inductor 176mA 2.7 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max
Trenutna ocena 176mA Tok - nasičenost 150mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-681K
1641-681K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
Na zalogi: 97384 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH
Na zalogi: 99882 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-684J
1641-684J
1641-684H
1641-684H
Opis: FIXED IND 6.8UH 285MA 1.02 OHM