1641-472J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-472J
Številka dela 1641-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 390MA 550 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 105728 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-472J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Molded Inductor 390mA 550 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max
Trenutna ocena 390mA Tok - nasičenost 390mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-471K
1641-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 580MA 250 MOHM