1641-273J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1641-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1641-273J
Številka dela 1641-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 88734 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Ščitenje Shielded Serija 1641
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1641-273J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 38MHz
natančen opis 27µH Shielded Molded Inductor 265mA 1.19 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.19 Ohm Max
Trenutna ocena 265mA Tok - nasičenost 200mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1641-272J
1641-272J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 545MA 280 MOHM
Na zalogi: 110638 pcs
Prenesi:
RFQ
1641-273K
1641-273K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH