1638R-08J
pregled izdelka
Številka dela: 1638R-08J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM
Podatkovni listi: 1638R-08J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1638R-08J
Številka dela 1638R-08J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 117MA 16.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 162741 pcs Podatkovni list 1638R-08J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1638R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1638R-08J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 4.5MHz
natančen opis 390µH Unshielded Molded Inductor 117mA 16.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16.3 Ohm Max
Trenutna ocena 117mA Tok - nasičenost -