160R-683FS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-683FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD
Podatkovni listi: 160R-683FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-683FS
Številka dela 160R-683FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 100MA 13 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1715 pcs Podatkovni list 160R-683FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-683FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 9.1MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -