160R-562HS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-562HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 160R-562HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-562HS
Številka dela 160R-562HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 270MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3972 pcs Podatkovni list 160R-562HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-562HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 42MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 270mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 270mA Tok - nasičenost -