160R-473HS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-473HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD
Podatkovni listi: 160R-473HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-473HS
Številka dela 160R-473HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 125MA 8.3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4272 pcs Podatkovni list 160R-473HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-473HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 125mA 8.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8.3 Ohm Max
Trenutna ocena 125mA Tok - nasičenost -