160R-393GS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-393GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD
Podatkovni listi: 160R-393GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-393GS
Številka dela 160R-393GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 135MA 7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2290 pcs Podatkovni list 160R-393GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-393GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 135mA 7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Trenutna ocena 135mA Tok - nasičenost -