160R-182FS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-182FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 410MA 760 MOHM
Podatkovni listi: 160R-182FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-182FS
Številka dela 160R-182FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 410MA 760 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1774 pcs Podatkovni list 160R-182FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 36 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-182FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 410mA 760 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 760 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -