160R-152GS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-152GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM
Podatkovni listi: 160R-152GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-152GS
Številka dela 160R-152GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 475MA 560 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1994 pcs Podatkovni list 160R-152GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 36 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-152GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 475mA 560 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max
Trenutna ocena 475mA Tok - nasičenost -