160R-121JS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-121JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 1.295A 75 MOHM
Podatkovni listi: 160R-121JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-121JS
Številka dela 160R-121JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 1.295A 75 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4141 pcs Podatkovni list 160R-121JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-121JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 120nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Trenutna ocena 1.295A Tok - nasičenost -