160R-104HS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-104HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 90MA 16 OHM SMD
Podatkovni listi: 160R-104HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-104HS
Številka dela 160R-104HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 90MA 16 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3358 pcs Podatkovni list 160R-104HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 47 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-104HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 7.6MHz
natančen opis 100µH Unshielded Inductor 90mA 16 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max
Trenutna ocena 90mA Tok - nasičenost -