160R-100KS
pregled izdelka
Številka dela: 160R-100KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: 160R-100KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160R-100KS
Številka dela 160R-100KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5211 pcs Podatkovni list 160R-100KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160R
Ocene - Q @ Frek 48 @ 150MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160R-100KS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 900MHz
natančen opis 10nH Unshielded Inductor 1.59A 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.59A Tok - nasičenost -