160-273FS
pregled izdelka
Številka dela: 160-273FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-273FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-273FS
Številka dela 160-273FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1816 pcs Podatkovni list 160-273FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 47 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-273FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 17MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 145mA 6.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.1 Ohm Max
Trenutna ocena 145mA Tok - nasičenost -