160-223JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-223JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 150MA 5.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-223JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-223JS
Številka dela 160-223JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 150MA 5.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6219 pcs Podatkovni list 160-223JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 47 @ 2.5MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-223JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 18MHz natančen opis 22µH Unshielded Inductor 150mA 5.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.5 Ohm Max Trenutna ocena 150mA