160-182JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-182JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 410MA 760 MOHM
Podatkovni listi: 160-182JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-182JS
Številka dela 160-182JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 410MA 760 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4924 pcs Podatkovni list 160-182JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 36 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-182JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 410mA 760 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 760 mOhm Max Trenutna ocena 410mA