160-122HS
pregled izdelka
Številka dela: 160-122HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 545MA 420 MOHM
Podatkovni listi: 160-122HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-122HS
Številka dela 160-122HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 545MA 420 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3397 pcs Podatkovni list 160-122HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 36 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-122HS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 130MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 545mA 420 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 420 mOhm Max
Trenutna ocena 545mA Tok - nasičenost -