160-102JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-102JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD
Podatkovni listi: 160-102JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-102JS
Številka dela 160-102JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5557 pcs Podatkovni list 160-102JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-102JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 140MHz natančen opis 1µH Unshielded Inductor 610mA 340 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max Trenutna ocena 610mA