1537R-68J
pregled izdelka
Številka dela: 1537R-68J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH
Podatkovni listi: 1537R-68J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1537R-68J
Številka dela 1537R-68J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 176MA 3.3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122297 pcs Podatkovni list 1537R-68J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1537R
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537R-68J TR 500
Q4722794
T0977547
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 11MHz
natančen opis 68µH Unshielded Molded Inductor 176mA 3.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 176mA Tok - nasičenost -