1537R-42J
pregled izdelka
Številka dela: 1537R-42J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 213MA 2.25 OHM TH
Podatkovni listi: 1537R-42J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1537R-42J
Številka dela 1537R-42J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 213MA 2.25 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159256 pcs Podatkovni list 1537R-42J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1537R
Ocene - Q @ Frek 75 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537R-42J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 34MHz
natančen opis 18µH Unshielded Molded Inductor 213mA 2.25 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.25 Ohm Max
Trenutna ocena 213mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1537R-42G
1537R-42G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 213MA 2.25 OHM TH
Na zalogi: 73266 pcs
Prenesi: 1537R-42G.pdf
RFQ
1537R-40H
1537R-40H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 271MA 1.4 OHM TH
Na zalogi: 130476 pcs
Prenesi: 1537R-40H.pdf
RFQ
1537R-44K
1537R-44K
Opis: FIXED IND 22UH 202MA 2.5 OHM TH
Prenesi: 1537R-44K.pdf
1537R-40K
1537R-40K