1537R-38J
pregled izdelka
Številka dela: 1537R-38J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 305MA 1.1 OHM TH
Podatkovni listi: 1537R-38J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1537R-38J
Številka dela 1537R-38J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 305MA 1.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155471 pcs Podatkovni list 1537R-38J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1537R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537R-38J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 42MHz
natančen opis 12µH Unshielded Molded Inductor 305mA 1.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 305mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1537R-40G
1537R-40G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 271MA 1.4 OHM TH
Na zalogi: 82817 pcs
Prenesi: 1537R-40G.pdf
RFQ
1537R-40F
1537R-40F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 52103 pcs
Prenesi: 1537R-40F.pdf
RFQ
1537R-38K
1537R-38K
Opis: FIXED IND 12UH 305MA 1.1 OHM TH
Prenesi: 1537R-38K.pdf
1537R-38G
1537R-38G
Prenesi: 1537R-38G.pdf
1537R-40K
1537R-40K