1537R-22F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1537R-22F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 430MA 1.2 OHM TH
Podatkovni listi: 1537R-22F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1537R-22F
Številka dela 1537R-22F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.7UH 430MA 1.2 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46189 pcs Podatkovni list 1537R-22F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1537R
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537R-22F TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 2.7µH Unshielded Molded Inductor 430mA 1.2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1537R-22K
1537R-22K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7UH 430MA 1.2 OHM TH
Na zalogi: 176129 pcs
Prenesi: 1537R-22K.pdf
RFQ
1537R-20G
1537R-20G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 485MA 950 MOHM
Na zalogi: 69488 pcs
Prenesi: 1537R-20G.pdf
RFQ
1537R-18K
1537R-18K
Opis: FIXED IND 1.8UH 590MA 650 MOHM