1537R-18J
pregled izdelka
Številka dela: 1537R-18J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 590MA 650 MOHM
Podatkovni listi: 1537R-18J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1537R-18J
Številka dela 1537R-18J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 590MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145737 pcs Podatkovni list 1537R-18J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1537R
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537R-18J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Molded Inductor 590mA 650 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 590mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1537R-18F
1537R-18F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 590MA 650 MOHM
Na zalogi: 44557 pcs
Prenesi: 1537R-18F.pdf
RFQ
1537R-18H
1537R-18H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 109248 pcs
Prenesi: 1537R-18H.pdf
RFQ
1537R-18K
1537R-18K
Prenesi: 1537R-18K.pdf
1537R-16K
1537R-16K
Opis: FIXED IND 1.5UH 670MA 500 MOHM