1537R-12J
pregled izdelka
Številka dela: 1537R-12J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 880MA 290 MOHM TH
Podatkovni listi: 1537R-12J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1537R-12J
Številka dela 1537R-12J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 880MA 290 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136611 pcs Podatkovni list 1537R-12J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1537R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537R-12J TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 200MHz
natančen opis 1µH Unshielded Molded Inductor 880mA 290 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max
Trenutna ocena 880mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1537R-14G
1537R-14G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 730MA 420 MOHM
Na zalogi: 69275 pcs
Prenesi: 1537R-14G.pdf
RFQ
1537R-12K
1537R-12K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 880MA 290 MOHM TH