1537-751J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1537-751J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.9MH 41MA 83 OHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1537-751J
Številka dela 1537-751J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.9MH 41MA 83 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29607 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Shielded Serija 1537-7
Ocene - Q @ Frek 50 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537-751J TR 2500 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 3.9mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 1.9MHz
natančen opis 3.9mH Shielded Inductor 41mA 83 Ohm Axial DC Resistance (DCR) 83 Ohm
Trenutna ocena 41mA Tok - nasičenost 6mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1537-754J
1537-754J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8MH 30MA 153 OHM TH
Na zalogi: 31759 pcs
Prenesi:
RFQ
1537-753K
1537-753K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6MH 32MA 140 OHM TH
Na zalogi: 24704 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 3.9MH 41MA 83 OHM TH
1537-74H
1537-74H
Opis: FIXED IND 91UH 154MA 4.3 OHM TH
Prenesi: 1537-74H.pdf
Opis: FIXED IND 3.3MH 44MA 72 OHM TH
1537-74G
1537-74G
Prenesi: 1537-74G.pdf
1537-74F
1537-74F
Prenesi: 1537-74F.pdf
Opis: FIXED IND 4.7MH 38MA 96 OHM TH