1537-705J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1537-705J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 1.28A 88 MOHM TH
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1537-705J
Številka dela 1537-705J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 1.28A 88 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 26311 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm)
Ščitenje Shielded Serija 1537-7
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1537-705J TR 2500 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 210MHz
natančen opis 560nH Shielded Inductor 1.28A 88 mOhm Axial DC Resistance (DCR) 88 mOhm
Trenutna ocena 1.28A Tok - nasičenost 1.28A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1537-703J
1537-703J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 1.63A 54 MOHM TH
Na zalogi: 24756 pcs
Prenesi:
RFQ
1537-707K
1537-707K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 1.1A 120 MOHM TH
Na zalogi: 31985 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: FIXED IND 220NH 1.92A 39 MOHM TH
Opis: FIXED IND 560NH 1.28A 88 MOHM TH
Opis: FIXED IND 470NH 1.53A 62 MOHM TH
Opis: FIXED IND 680NH 1.24A 93 MOHM TH
Opis: FIXED IND 1UH 980MA 150 MOHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%