1331R-682H
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-682H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Podatkovni listi: 1331R-682H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-682H
Številka dela 1331R-682H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28392 pcs Podatkovni list 1331R-682H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-682H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Trenutna ocena 118mA Tok - nasičenost 118mA
Podobni izdelki
1331R-564H
1331R-564H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Na zalogi: 26751 pcs
Prenesi: 1331R-564H.pdf
RFQ
1331R-681J
1331R-681J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Na zalogi: 41054 pcs
Prenesi: 1331R-681J.pdf
RFQ
1331R-564K
1331R-564K
Prenesi: 1331R-564K.pdf
1331R-682K
1331R-682K
Opis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Prenesi: 1331R-682K.pdf
1331R-683K
1331R-683K
Opis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD