1331R-474J
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
Podatkovni listi: 1331R-474J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-474J
Številka dela 1331R-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37568 pcs Podatkovni list 1331R-474J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-474J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz
natančen opis 470µH Shielded Inductor 43mA 24 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 24 Ohm Max
Trenutna ocena 43mA Tok - nasičenost 13mA
Podobni izdelki
1331R-474H
1331R-474H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
Na zalogi: 22539 pcs
Prenesi: 1331R-474H.pdf
RFQ
1331R-473J
1331R-473J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
Na zalogi: 40391 pcs
Prenesi: 1331R-473J.pdf
RFQ
1331R-474K
1331R-474K
Prenesi: 1331R-474K.pdf
1331R-562J
1331R-562J
Opis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Prenesi: 1331R-562J.pdf
1331R-472K
1331R-472K
Opis: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM
Prenesi: 1331R-472K.pdf
1331R-561J
1331R-561J
Opis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Prenesi: 1331R-561J.pdf
1331R-562H
1331R-562H
Prenesi: 1331R-562H.pdf
1331R-473K
1331R-473K
Prenesi: 1331R-473K.pdf
1331R-472J
1331R-472J
Prenesi: 1331R-472J.pdf
1331R-561H
1331R-561H
Prenesi: 1331R-561H.pdf
1331R-561K
1331R-561K
Prenesi: 1331R-561K.pdf
1331R-473H
1331R-473H
Prenesi: 1331R-473H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%