1331R-331H
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-331H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Podatkovni listi: 1331R-331H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-331H
Številka dela 1331R-331H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25422 pcs Podatkovni list 1331R-331H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-331H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 260MHz
natančen opis 330nH Shielded Inductor 495mA 180 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 495mA Tok - nasičenost 495mA
Podobni izdelki
1331R-273J
1331R-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 32248 pcs
Prenesi: 1331R-273J.pdf
RFQ
1331R-274H
1331R-274H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270UH 61MA 12 OHM SMD
Na zalogi: 21029 pcs
Prenesi: 1331R-274H.pdf
RFQ
1331R-274K
1331R-274K