1331R-271H
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Podatkovni listi: 1331R-271H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-271H
Številka dela 1331R-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 25784 pcs Podatkovni list 1331R-271H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-271H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 270nH Shielded Inductor 530mA 160 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Trenutna ocena 530mA Tok - nasičenost 530mA
Podobni izdelki
1331R-224K
1331R-224K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 64MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 47797 pcs
Prenesi: 1331R-224K.pdf
RFQ
1331R-271K
1331R-271K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Na zalogi: 42242 pcs
Prenesi: 1331R-271K.pdf
RFQ
1331R-224J
1331R-224J
Prenesi: 1331R-224J.pdf
1331R-272J
1331R-272J
Opis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Prenesi: 1331R-272J.pdf
1331R-272K
1331R-272K
Prenesi: 1331R-272K.pdf
1331R-272H
1331R-272H
Prenesi: 1331R-272H.pdf
1331R-223K
1331R-223K
Opis: FIXED IND 22UH 96MA 4.9 OHM SMD