1331R-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 1331R-101H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-101H
Številka dela 1331R-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23661 pcs Podatkovni list 1331R-101H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-101H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 490MHz
natančen opis 100nH Shielded Inductor 670mA 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 670mA Tok - nasičenost 670mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: LMFS 5.00/02/90 3.5SN OR BX
Na zalogi: 110224 pcs
Prenesi:
RFQ
1331R-103H
1331R-103H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM SMD
Na zalogi: 26954 pcs
Prenesi: 1331R-103H.pdf
RFQ
1331A 0031000
1331A 0031000
Proizvajalci: Belden
Opis: CBL 15PR 18AWG SHLD
Na zalogi: 13 pcs
Prenesi:
1331R-102K
1331R-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
Prenesi: 1331R-102K.pdf
Proizvajalci: Weidmuller
Opis: LMFS 5.00/05/90 3.5SN OR BX
1331R-101J
1331R-101J
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Prenesi: 1331R-101J.pdf
Opis: LMF 5.00/24/90 3.5SN OR BX
1331R-102H
1331R-102H
Prenesi: 1331R-102H.pdf
1331R-101K
1331R-101K
Prenesi: 1331R-101K.pdf
1331R-102J
1331R-102J
Prenesi: 1331R-102J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%