1331-682J
pregled izdelka
Številka dela: 1331-682J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Podatkovni listi: 1331-682J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-682J
Številka dela 1331-682J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 35029 pcs Podatkovni list 1331-682J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-682J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 118mA 3.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max
Trenutna ocena 118mA Tok - nasičenost 118mA
Podobni izdelki
1331-682H
1331-682H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM
Na zalogi: 23172 pcs
Prenesi: 1331-682H.pdf
RFQ
1331-821J
1331-821J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Na zalogi: 33323 pcs
Prenesi: 1331-821J.pdf
RFQ
1331-683K
1331-683K
Opis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
Prenesi: 1331-683K.pdf
Opis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Prenesi: 1331-564K.pdf
Prenesi: 1331-683J.pdf
Opis: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Prenesi: 1331-681H.pdf