1331-331H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-331H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Podatkovni listi: 1331-331H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-331H
Številka dela 1331-331H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21864 pcs Podatkovni list 1331-331H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 44 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-331H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 330nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 260MHz
natančen opis 330nH Shielded Inductor 495mA 180 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 495mA Tok - nasičenost 495mA
Podobni izdelki
1331-273J
1331-273J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 33496 pcs
Prenesi: 1331-273J.pdf
RFQ
1331-273H
1331-273H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 25405 pcs
Prenesi: 1331-273H.pdf
RFQ
1331-331K
1331-331K
Opis: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Prenesi: 1331-331K.pdf
Opis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM
Prenesi: 1331-332J.pdf