1331-182J
pregled izdelka
Številka dela: 1331-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Podatkovni listi: 1331-182J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-182J
Številka dela 1331-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43172 pcs Podatkovni list 1331-182J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 43 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-182J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 217mA 950 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 217mA Tok - nasičenost 217mA
Podobni izdelki
1331-183K
1331-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 108MA 3.8 OHM SMD
Na zalogi: 38131 pcs
Prenesi: 1331-183K.pdf
RFQ
1331-184H
1331-184H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
Na zalogi: 26353 pcs
Prenesi: 1331-184H.pdf
RFQ
1331-183J
1331-183J
Prenesi: 1331-183J.pdf
Opis: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM
Prenesi: 1331-182K.pdf
Opis: FIXED IND 180NH 585MA 130 MOHM
Prenesi: 1331-181H.pdf
Opis: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD