1331-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1331-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 1331-101H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-101H
Številka dela 1331-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21270 pcs Podatkovni list 1331-101H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-101H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 490MHz
natančen opis 100nH Shielded Inductor 670mA 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 670mA Tok - nasičenost 670mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1331
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: TOOL
Na zalogi: 2454 pcs
Prenesi:
RFQ
1331-102H
1331-102H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM SMD
Na zalogi: 28327 pcs
Prenesi: 1331-102H.pdf
RFQ
1331-102K
1331-102K
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 1331-102K.pdf
1331-102J
1331-102J
Prenesi: 1331-102J.pdf
1330R-96F
1330R-96F
Opis: FIXED IND 120NH 1.3A 90 MOHM SMD
Prenesi: 1330R-96F.pdf
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Prenesi: 1331-101K.pdf
1330R-96H
1330R-96H
Prenesi: 1330R-96H.pdf
1330R-96G
1330R-96G
Prenesi: 1330R-96G.pdf
1330R-96K
1330R-96K