1330R-58J
pregled izdelka
Številka dela: 1330R-58J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 1330R-58J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1330R-58J
Številka dela 1330R-58J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53070 pcs Podatkovni list 1330R-58J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1330R
Ocene - Q @ Frek 35 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1330R-58J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 39µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 22MHz
natančen opis 39µH Unshielded Inductor 125mA 3.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max
Trenutna ocena 125mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1330R-58K
1330R-58K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39UH 125MA 3.6 OHM SMD
Na zalogi: 62221 pcs
Prenesi: 1330R-58K.pdf
RFQ
1330R-60K
1330R-60K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 110MA 4.5 OHM SMD
Na zalogi: 50910 pcs
Prenesi: 1330R-60K.pdf
RFQ
1330R-60F
1330R-60F
Prenesi: 1330R-60F.pdf
1330R-58F
1330R-58F
Prenesi: 1330R-58F.pdf
1330R-56K
1330R-56K
Opis: FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM SMD