1330R-54H
pregled izdelka
Številka dela: 1330R-54H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 140MA 3.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 1330R-54H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1330R-54H
Številka dela 1330R-54H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 140MA 3.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33104 pcs Podatkovni list 1330R-54H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1330R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1330R-54H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 27µH Unshielded Inductor 140mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 140mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1330R-54G
1330R-54G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 140MA 3.5 OHM SMD
Na zalogi: 19415 pcs
Prenesi: 1330R-54G.pdf
RFQ
1330R-54K
1330R-54K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 56029 pcs
Prenesi: 1330R-54K.pdf
RFQ
1330R-56F
1330R-56F
Opis: FIXED IND 33UH 130MA 3.4 OHM SMD
Prenesi: 1330R-56F.pdf
1330R-54J
1330R-54J
Prenesi: 1330R-54J.pdf
1330R-52K
1330R-52K
Opis: FIXED IND 22UH 144MA 3.3 OHM SMD