1330R-12H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1330R-12H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM
Podatkovni listi: 1330R-12H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1330R-12H
Številka dela 1330R-12H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29585 pcs Podatkovni list 1330R-12H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1330R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1330R-12H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 330MHz
natančen opis 470nH Unshielded Inductor 660mA 350 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Trenutna ocena 660mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1330R-12K
1330R-12K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM